19-22 лютого Sailor`s Society разом з Nautical Institute під егідою Національного університету «Одеська морська академія» провели курсантам НУ «ОМА» тренінг Wellness at Sea – програму, що спрямована на підвищення навиків моряків для подолання низки соціально-психологічних бар’єрів під час кар’єрного зросту, на борту та в житті. Wellness at Sea пропонує рішення проблеми шляхом навчання і подальшого розвитку моряка як особистості в п’ятьох певних галузях: соціальній, емоціональній, фізичній, інтелектуальній і духовній.

У зв’язку з цим організовані модулі тренінгу, які розглядають наступне: міжособистісне спілкування, інтерпретація та управління конфліктом на робочому місці, крос-культурні відмінності у змішаних екіпажах, взаємини в родині та з друзями, здоров’я, основні права моряків та інше.