Img 6998З 4 по 8 грудня 2017 року факультетом морського права і менеджменту Національного університету «Одеська морська академія» була проведена низка заходів з нагоди Всеукраїнського тижня права.

4 грудня 2017 року в рамках тижня права проведено ділову гру курсантами 4 курсу ФМПіМ «Судове засідання» з цивільного права та процесу за позовною заявою про усунення перешкод у користуванні домоволодінням, позбавлення права користування приміщенням, зняття з реєстраційного обліку та за зустрічним позовом до позивача про визнання недійсним договору купівлі-продажу та державного акту про право власності на земельну ділянку, треті особи Сектор громадянства імміграції та реєстрації фізичних осіб МВ УМВС м. Одеса та Виконавчий комітет Одеської міської ради. Також, учасники підготовали процесуальні документи та відтворили судовий процес, продемонстрували теоретичні знання цивільного права, володіння ораторськими здібностями та практичні вміння ведення судового процесу.

Також, 4 грудня пройшов конкурс з криміналістики на кращу імітацію наслідків заподіяння насильственної смерті на людині (на манекені). За результатами конкурсу найкращими виявилися курсанти 2 курсу. Курсанти змогли не тільки розкрити свій творчий потенціал, а й вдосконалити свої знання з криміналістики та зробити вагомий внесок у криміналістичну лабораторію університету.

6 грудня 2017 року, для курсантів всіх спеціальностей, був проведений інформаційний семінар на тему: «Конвенція MLC 2006: очікування українських моряків. Огляд та обговорення основних положень та реальних прикладів.». Колишній випускник НУ «ОМА», адвокат, член правління Колегії юристів морського права Євген Сукачев виступив перед аудиторією. Була розкрита сутність та значення MLC 2006, стан впровадження окремих положень, ступінь реалізації останніх доповнень. Окремо була проаналізована існуюча практика щодо умов працевлаштування; мінімальні вимоги до моряків на борті судна; охорона здоров’я й соціальне забезпечення, медичне обслуговування. Були наведені реальні приклади захисту прав моряків за допомогою норм MLC 2006.

7 грудня 2017 року пройшла ІІІ Міжнародна студентська наукова-практична конференція “Морське право та менеджмент: еволюція та сучасні виклики”. Викладачі, студенти, випускники змогли представити свої наукові статті та тези.

8 грудня 2017 року відбувся ярмарок наукових ідей, в якому взяли участь курсанти 3-го та 5-го курсів спеціальностей право і менеджмент: Пищемуха О.С. – «Інноваційний проект відновлення прибережних перевезень»; Виноградова Ю. – «Ефективність використання принципу національного перевізника в зерновому сегменті»; Богодухова М. – Відновлення планетарію в НУ “ОМА”; Торопенко Д. – Реконструкція старого кінотеатру в екіпажі. Створенння коворкінгу та креативного простору на базі бібліотеки в екіпажі.

Img 6999