8 травня 2018 року в Малому актовому залі Національного університету “Одеська морська академія” відбувся захід присвячений святкуванню 20-річчя створення Одеського відділення Інституту морської техніки, науки і технологій (Великобританія) в Україні далі Одеське відділення.

Відкрив урочистий захід з вітальним словом ректор НУ “ОМА” Міюсов М.В., також привітали з ювілеєм: виконавчий директор Інституту морської техніки, науки і технологій Пол Джеймс, Почесний секретар Морського інституту України (відділення Морського інституту Великобританії в Україні) Торський В. Г., Почесний секретар 1998-2015 рр. проф. Ланчуковський В.І. Вів захід Почесний секретар Одеського відділення Карьянский С.А.

По завершенні заходу представником Інституту морської техніки, науки і технологій були вручені сертифікати членам Одеського відділення.

Довідка

У 1992 р. Одеська державна морська академія (тепер НУ «ОМА») і Чорноморське басейнове науково-технічне товариство водного транспорту уклали Угоду про співпрацю з Інститутом морських інженерів (Institute of Marine Engineering – IMarE). У 1998 р. на базі ОДМА було організовано відділення цього інституту в Україні, у складі якого сьогодні 147 членів, у тому числі понад 112 курсантів.