Німецька служба академічних обмінів (DAAD) оголошує конкурс на стипендійні програми  DAAD.

Докладну інформацію про навчання у Німеччині та переліком стипендійних програм для студентів, аспірантів та наукових співробітників на  2019/2020 рр. можна знайти на сторінці в Інтернеті www.daad-ukraine.org.

Переваги навчання у німеччині: висока репутація німецьких вишів у всьому світі; різноманітні навчальні пропозиції (близько 450 вишів, 17500 навчальних програм); навчання німецькою або англійською мовою; сервісні послуги для іноземних студентів; безкоштовне або недороге навчання (бакалаврські програми у державних вишах, як правило, безкоштовні, на певних магістерських програмах передбачена оплата від 125-250 євро за семестр).

Важливі кроки до навчання у Німеччині: вибір навчального закладу та навчальної програми, перевірка умов вступу (для вступу у магістратуру потрібен диплом бакалавра українського вишу з відповідної спеціальності), перевірка мовних передумов для вступу; фінансове забезпечення, подання заяви на обрану навчальну програму.

Іноземні студенти можуть подавати заяви на отримання стипендії до численних інституцій, щодо різних видів фінансової підтримки, а також знайти відповідні пропозиції у стипендіальній базі даних DAAD.

Консультації з усіх питань щодо навчання або стажування у Німеччині за телефонами (044) 204 82 69, (044) 204 85 41

Absolventenfest der Uni Bonn auf der Hofgartenwiese. Alle Absolventen in Talar und mit Doktorhut. *** Local Caption *** "Bilderpool Studieren, Forschen und Leben in Deutschland"