17 квітня в Національному університеті «Одеська морська академія» співробітниками Головного територіального управління юстиції в Одеській області було проведено лекцію на тему: «Кар’єра юриста в органах юстиції».

Відкрила захід д.ю.н., с.н.с., декан факультету морського права і менеджменту Національного університету «Одеська морська академія» Савінова Н. А.

Під час лекції майбутніх юристів було ознайомлено з основними напрямами діяльності Головного територіального управління юстиції в Одеській області, умовами вступу на державну службу в органи юстиції та особливостями її проходження. Крім того, курсантів було поінформовано про ініціативи Міністерства юстиції України, спрямовані на підвищення загального рівня правової свідомості громадян.

Усім бажаючим було надано інформаційні матеріали Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції в Одеській області.