Win24 квітня у великій актовій залі Національного університету «Одеська морська академія» відбувся щорічній шоу-конкурс «Міс-Академія». Учасниками конкурсу стали 6 курсанток НУ «ОМА»: Дмитренко Дар’я та Нуман Даліла – факультет права і менеджменту, Сербіна Єлизавета, Тишковець Віолетта, Колесник Діана – судноводійний факультет та Кіфа Владислава – факультет автоматики.

Слід зазначити що, конкурс «Міс Академія» давно вже став традиційним в Національному університету «Одеська морська академія», адже даний титул – це не тільки символ престижності та визнання, а й дуже важлива місія – дарувати позитив, добро і красу в серця людей. Конкурс краси – це не тільки значна подія в житті кожної дівчини, але й честь і можливість представляти рідну Академію на високому рівні. Журі оцінює не тільки зовнішність, але перш за все особистість конкурсанток – їх впевненість у собі, таланти, яскраві цікаві номери, креативний підхід до самого виступу та підбору костюмів, а також їх погляди на життя.

Оцінювало конкурсанток компетентне журі, якому також потрібно віддати належне, адже завдання на подібних заходах дійсно не з легких – вибрати серед такого розмаїття талантів і краси всього лише одну Міс Національний університет «Одеська морська академія» – 2019. До складу журі увійшли: голова журі, продюсер, артист, шоумен – Олег Куриленко; заступник директора Благодійного фонду “Мортранс”, помічник голови Профспілки працівників морського транспорту України, – Майя Калашник; переможниця “Мадам-Одеса 2019” – Валентина Бессонова; керівник студії степа – Сергій Остапенко; заступник декана судномеханічного факультету – Дмитро Даниленко.

За результатами конкурсу згідно з оцінками журі першої “Міс-Академія” стала Дмитренко Дар’я. Інші звання та титули були розподілені наступним чином: Сербіна Єлизавета – «Віце-міс-Академія», Тишковець Віолетта – «Міс-Грація», Кіфа Владислава – «Міс-Чарівність», Нуман Даліла – «Міс-Оригінальність», Колесник Діана – «Міс-Талант».

Глядачі даного заходу стали свідками грандіозного шоу, яке справило дійсно велике враження. Кожна студентка гідно представила свій факультет, адже наші дівчата не тільки чарівні, а й розумні та всебічно розвинені. Вони гідно себе показали і продемонстрували вокальні та танцювальні здібності, подарували радісні емоції і зробили вечір справді незабутнім. Після закінчення конкурсу учасницям були вручені подарунки.