23 квітня у великій актовій залі Національного університету “Одеської морської академії” відбувся щорічній шоу-конкурс “Міс-Академія”. Учасниками конкурсу стали 5 курсанток НУ ”ОМА”: Єргієва Єлізавета, Ташпулатова Ксенія — судноводійний факультет, Лохматова Олена, Задоя Ганна, Бозбей Дар’я —факультет права і менеджменту, Горобець Вікторія – факультет електромеханіки та радіоелектроніки. У рамках конкурсу учасниці продемонстрували свої уміння та таланти. Поза конкурсною програмою в концерті взяли участь курсанти та гості університету.

Оцінювало конкурсанток компетентне журі: представник Профспілки працівників морського транспорту України, заступник директора благодійного фонду – Мортранс Калашник Майя; віце-мадам-Одеса 2016 року щорічного міського конкурсу “Мадам-Одеса” – Левіцька Лілія; директор весільного агентства «Сказала так» – Єфіменко Жанна; учасник «Голоса країни 2018» – Олександр Чекмарьов; голова журі, лауреат Всесоюзного конкурсу артистів естради, керівник творчого об’єднання «Арт-Клубок» – Олег Куриленко; заст. декана судномеханічного факультету – Даниленко Д.В.

Звання та титули були розподілені наступним чином: ”: Єргієва Єлізавета – “Міс-Академія”, Бозбей Дар’я – «Віце-міс-Академія», Ташпулатова Ксенія – «Міс-Грація», Горобець Вікторія – «Міс-Чарівність», Лохматова Олена – «Міс-Оригінальність», Задоя Ганна «Міс-Талант». Після закінчення конкурсу учасницям були вручені подарунки.