11 березня 2021 року, беручи до уваги світову ситуацію стосовно пандемії, представники Інституту морської техніки, науки і технології (IMarEST) провели Щорічні генеральні збори членів IMarEST, а також засідання членів Ради Інституту в режимі телеконференції. Основною метою даних нарад було обговорення питань стосовно праці відділень Інституту, які розташовані в різних частина світу, а також залучення молодих вчених до лав зазначеного Інституту.

У телеконференції прийняли участь 43 учасника з 10 країн світу.  Одеське відділення Інституту морської техніки, науки і технології представляв: к.т.н., доцент Кар’янський С.А. (голова Одеського відділення IMarEST).

Під час Щорічного генерального засідання був представлений звіт за 2020 рік та звіт ради комітетів. Також були обговорені майбутні дати проведення нарад.