Відповідно до наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти № 879-Е від 16 квітня 2021 року з 28 по 30 квітня 2021 року включно в Національному університеті «Одеська морська академія» проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти: «Навігація і управління морськими суднами» (ID у ЄДЕБО 36249) за справою 845/АС-21; «Управління судновими технічними системами і комплексами» (ID у ЄДЕБО 36381) за справою 846/АС-21; «Експлуатація суднового електрообладнання та засобів автоматики» (ID у ЄДЕБО 36384) за справою 847/АС-21.

Експертиза проводитиметься експертною групою у складі: Турпак Сергій Миколайович – д.т.н. (Національний університет «Запорізька політехніка») – керівник експертної групи; Личко Богдан Михайлович – к.т.н. (Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова); Новікова Анастасія Олександрівна – к.т.н., доцент кафедри судноводіння та електронних навігаційних систем (Херсонська державна морська академія); Сьомін Олексій Анатолійович – к.т.н., декан факультету експлуатації технічних систем на водному транспорті; Шульженко Марина Анатоліївна (Херсонський національний технічний університет) – здобувач вищої освіти.

Наказ Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти «Про призначення експертної групи» № 879-Е від 16 квітня 2021 року.

Відомості про самооцінювання ОПП Навігація і управління морськими суднами.

Відомості про самооцінювання ОПП Управління судновими технічними системами і комплексами.

Відомості про самооцінювання ОПП Експлуатація суднового електрообладнання та засобів автоматики

Програма Online роботи експертної групи.

В рамках ONLINE-візиту експертної групи запланована «Відкрита зустріч», до якої можуть долучитися всі бажаючі стейкхолдери освітньо-професійних програм «Навігація і управління морськими суднами», «Управління судновими технічними системами і комплексами» та «Експлуатація суднового електрообладнання та засобів автоматики».

«Відкрита зустріч» відбудеться 28 квітня 2021 року о 16:50 на базі платформи ZOOM за посиланням:
Пароль: 2021
Заздалегідь вдячні за Вашу участь у зустрічі!

Робочі (проектні) групи освітньо-професійних програм.