Відповідно до наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти № 993- Е від 30 квітня 2021 року з 20 по 22 травня 2021 року включно в Національному університеті «Одеська морська академія» проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійних програм другого (магістерського) рівня вищої освіти: «Навігація і управління морськими суднами» (ID у ЄДЕБО 36383) за справою 958/АС-21; «Управління судновими технічними системами і комплексами» (ID у ЄДЕБО 36382) за справою 957/АС-21; «Експлуатація суднового електрообладнання та засобів автоматики» (ID у ЄДЕБО 36385) за справою 959/АС-21.

Експертиза проводитиметься експертною групою у складі:

Попович Павло Васильович, д.т.н. (Західноукраїнський національний університет) – керівник експертної групи;

Александровська Надія Ігорівна, к.т.н. (Одеський національний морський університет);

Нефьодов Віктор Миколайович, к.т.н. (Харьківський національний автомобільно-дорожній університет);

Сістук Володимир Олександрович, к.т.н. (Криворізький національний університет);

Чорнописький Василь Іванович (Державний вищий навчальний заклад «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника), здобувач вищої освіти.

Наказ Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти «Про призначення експертної групи» № 993-Е від 30 квітня 2021 року

Відомості про самооцінювання ОПП Навігація і управління морськими суднами

Відомості про самооцінювання ОПП Управління судновими технічними системами і комплексами

Відомості про самооцінювання ОПП Експлуатація суднового електрообладнання та засобів автоматики

Програма Online роботи експертної групи

В рамках ONLINE-візиту експертної групи запланована «Відкрита зустріч», до якої можуть долучитися всі бажаючі стейкхолдери освітньо-професійних програм «Навігація і управління морськими суднами», «Управління судновими технічними системами і комплексами» та «Експлуатація суднового електрообладнання та засобів автоматики».

«Відкрита зустріч» відбудеться 20 травня 2021 року о 16:10 на базі платформи ZOOM за посиланням:

Пароль: 2021

Заздалегідь вдячні за Вашу участь у зустрічі!

Робочі (проектні) групи освітньо-професійних програм.