114 червня в Національному університеті «Одеська морська академія» відбувся семінар з перевірки моряків, який провела Міжнародна Асоціація незалежних власників танкерів – ІНТЕРТАНКО. На заході були присутні: голова Сертифікаційного комітету ІНТЕРТАНКО – Стів Харді, представник Columbia Shipmanagement – Норман Шмідл та ін.

Ассоціація нараховує 274 дійсних члена з 43 країн і 286 асоційованих членів. Вона об’єднує близько 1968 танкерів, тобто майже 80% танкерного тоннажа. До складу Асоціації можуть входити будь-які незалежні власники або оператори танкерів, окрім тоннажу, що належить нафтовим компаніям або державними агентствами. Членами Асоціації є найбільші класифікаційні товариства.

Задачі Асоціації – співпраця з їхніми членами в питаннях загальної політики в міжнародній сфері, участі в роботі та співпраці з усіма організаціями з питань, що мають інтерес для членів організації.

ІНТЕРТАНКО активно займається дослідженням ринку і публікує незалежні оцінки головних тенденцій з питань і пропозицій танкерного тоннажа.

Питання безпеки мореплавання, техніки безпеки і попередження загрози навколишньому середовищу займають важливе місце в діяльності Асоціації. Результатом такої роботи стало прийняття ІМО резолюцій щодо застосування системи інертних газів, подвійних корпусів танкерів.

Асоціація має постійні робочі комітети: юридичний, порти і термінали, судноплавної політика, технічний, статистики і дослідження ринку, оточуюче середовище. Організація має консультативний статус у Міжнародній морській організації та Конференції ООН з торгівлі та розвитку й активно співпрацює з БІМКО, Міжнародною Палатою Судноплавства.