4 березня відбулась робоча зустріч керівництва Національного університету «Одеська морська академія», Херсонської державної морської академії та Державного університету інфраструктури та технологій. Під час зустрічі керівники морських закладів вищої освіти обговорили актуальні питання морської вищої освіти в Україні, виконання вимог Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 р., з Поправками, у закладах освіти та пропозиції щодо удосконалення системи підготовки та дипломування осіб командного складу морських суден в Україні.

У робочій зустрічі взяли участь:

• від Національного університету «Одеська морська академія» – ректор М.В. Міюсов, перший проректор О.М. Шемякін, проректор з науково-педагогічної роботи В.М. Захарченко;
  • від Херсонської державної морської академії – ректор В.В. Чернявський, проректор з науково-виховної роботи О.І. Шумей;
  • від Державного університету інфраструктури та технологій – ректор В.В. Панін, проректор з наукової роботи П.О. Скок