qhgrgu2cqtkУ рамках Всеукраїнського тижня права у Національному університеті «Одеська морська академія» 9 грудня 2016 р. було проведено правову гру “Судовий процес із захисту сімейних справ” зі студентами 4 курсу факультету морського права та менеджменту НУ «ОМА» під керівництвом адвоката, члена Національної асоціації адвокатів України, старшого викладача кафедри цивільного і трудового права НУ «ОМА» Судакова В. В. У правовій грі здійснено розгляд судового спору про розподіл спільно нажитого майна подружжя. Активну участь взяли студенти 4 курсу факультету морського права та менеджменту НУ «ОМА»: Вартанова Н., Кузнецова О., Михайленко І., Шмигіна С., Доля І., Жирова П., Лавренюк Н., Рябченко О., Халілова К.

Також було проведено лекцію «Застосування конвенцій Міжнародної організації праці на борту судна: теоретичні та практичні аспекти» Костирем О.В. к.ю.н., доцентом кафедри морського права НУ «ОМА». На лекції була визначена роль МОП у регулюванні трудових та соціальних прав моряків. Розкрито суть нормативно-правових актів прийнятих у рамках діяльності МОП, щодо праці моряків. Аналізувалися положення Конвенції про працю в морському судноплавстві 2006 року. Визначалися засоби та ступінь впровадження міжнародних стандартів МОП на борту судна.