23-24 вересня до Національного університету “Одеська морська академія” завітали представники компаній-партнерів Gram Car Carriers & OSM Maritime Group з метою проведення семінару для моряків.

Одним з ключових факторів для досягнення успіху Gram Car Carriers AS (GCC) як постачальника автомобілевозів є тісна співпраця з добре обізнаною компанією з управління суднами. Оператори автомобілевозів тісно співпрацюють з виробниками автомобілів у всьому світі, і ці виробники очікують від операторів дуже високого рівня обслуговування. Зрештою, саме продуктивність суден та їхніх офіцерів та екіпажів становить належний рівень обслуговування, який має дана компанія.

Gram Car Carriers встановила стратегічне співробітництво з OSM Group у Норвегії та їх дочірньою компанією в Сінгапурі, OSM Ship Management Pte Ltd, щоб мати змогу задовольнити високий рівень продуктивності, який очікують від виробників автомобілів та операторів судна. OSM здійснював нагляд за будівництвом суден. Сьогодні OSM Сінгапур здійснює повне управління всіма автомобілевозами Gram Car Carriers.

OSM Group – велика професійна компанія з управління суднами та керування судном, штаб-квартира якої знаходиться в Норвегії. OSM – незалежний постачальник морських послуг, що пропонує широкий спектр високоякісних послуг з управління суднами та консультаційні послуги для всіх типів суден та офшорних підрозділів. OSM Group має флот з понад 430 суден під управлінням і працює з 26 офісами по всьому світу. У компанії працюють понад 10 000 кваліфікованих та мотивованих працівників з близько 30 країн, які присвячені обслуговуванню значної кількості клієнтів у всьому світі. Група OSM має клієнтів у всіх транспортних та офшорних сегментах і є постачальником високоякісних послуг з управління операціями по всьому світу.

Golden Ocean Group Limited є провідною міжнародною судноплавною компанією, заснованою в 1996 році. Золотий океан працює в основному в сегментах Capesize, Panamax і Supramax, і компанія розміщена в списку NASDAQ та біржі в Осло. Компанія володіє та контролює флот із 77 суден, включаючи судна, зафрахтовані на довгострокових чартерних контрактах. Надає клієнтам гнучкі та надійні транспортні послуги та розвиває міцні галузеві відносини з партнерами та замовниками.

Представники  Golden Ocean Group Limited – Рохіта Талвара, Джайанта Бішну Сінха та Сантоша Какаде провели тренінги стосовно балкерів, представник Gram Car Carriers – Ашвані Агарвал провів тренінг стосовно автомобілевозів та юридичних питань, спеціальний гість Бжоерн Спрот провів загальний семінар для всіх присутніх.