20 червня на базі центру «Видавінформ» Національного університету «Одеська морська академія» І.М. Холод, керівник відділу прямих продажів Україна та Кавказ компанії «Xerox» провів ознайомчу зустріч, метою якої є проведення семінару для поліграфістів Південного регіону України.

20180Основним завданням центру «Видавінформ» університету є видавнича діяльність, виготовлення поліграфічної продукції (дидактичних, навчально-методичних, наукових та рекламних матеріалів), розробка та тиражування уніфікованих форм бланкової документації, виготовлення навчально-методичної літератури, забезпечення її обліку, зберігання та видача, планування й подальший розвиток поліграфічної бази університету. Центр оснащено найновішим цифровим поліграфічним комплексом для монохромного друку високої продуктивності Nuvera 144 та машиною для кольорового друку Xerox Versant 2100.

Учасниками семінару стали представники комерційної поліграфії, освітніх вищих навчальних закладів та державних підприємств. Семінар відбувся спільно з компанією “Вайтер ЮГ”, яка є локальним бізнес та сервісним партнером компанії «Xerox» та постачальником обладнання в Південному регіоні України, а також за участі представника «Xerox» компанії “Поліграфічні системи”.

Під час семінару відбулися презентації компаній «Xerox» – провідного світового виробника всього спектру цифрового друкарського обладнання від моделей для персональних користувачів до високотехнологічних апаратів для професійної поліграфії; пропозиції для офсетних друкарень; презентація нової машини “Xerox Iridesse”; презентація обладнання для післядрукарської обробки від компанії “Поліграфічні системи”.

Наприкінці заходу відбулась відкрита дискусія, де учасники семінару обмінялися досвідом та обговорили актуальні пропозиції до теми семінару.