6 жовтня в Національному університеті “Одеська морська академія” представником компанії Columbia Shipmanagement Ukraine, офіцером-інструктором Ігорем Фозекош був проведений аудит наступних аспектів: схвалення виробника для симуляторів, обладнання, програмного забезпечення, останнє оновлення встановленого програмного забезпечення; нові проекти й альтернативні методи проведення навчання (програма дистанційного навчання), реалізовані в період пандемії Сovid-19 2020/2021, а також заходи для запобігання розповсюдження хвороби згідно вимог державного законодавства; наявність засобів першої допомоги та маркування засобів безпеки та ін. Під час аудиту також були відвідані навчальні заняття, на яких офіцер-інструктор мав змогу поспілкуватись з викладачами та курсантами.

Сучасні умови вимагають більш щільної кооперації між навчальними закладами і судноплавними компаніями в галузі дотримання міжнародного морського законодавства. Тому Columbia Shipmanagement Ukraine підтримує співпрацю з НУ “ОМА” в рамках кооперації Морського Союзу крюїнгових компаній.

Columbia Shipmanagement – один з лідерів на світовому ринку судноплавства, і високі міжнародні стандарти зобов’язують компанію виконувати всі конвенції і міжнародні вимоги. Columbia Shipmanagement Ukraine взяла на себе додаткові зобов’язання щодо виконання конвенції MARPOL – всі офіцери і рядові, перед тим, як піти в рейс, проходять навчання за спеціальною програмою зі складанням тестів на знання MARPOL.