Img 07a65d08353bd5a6fbf383eca7de1ff9 VВ рамках співробітництва та обміну досвідом між Національним університетом “Одеська морська академія” та університетом Piri Reis, Красикову Владиславу, курсанту 3 курсу факультету судноводіння НУ “ОМА” надана можливість пройти підготовку на навчальному судні університету Piri Reis (м.Стамбул) на період з 16.06.18-16.08.2018 на безкоштовній основі.

Варто зазначити що, навчання надається не тільки студенImg 33f2bb571433e461b07b35f2b8178bd9 Vтам Університету Пірі-Рейса, а також участь приймається студентами інших навчальних закладів із зарубіжних країн. Практичні і теоретичні лекції проводяться на кораблі протягом року. Приблизно 25 викладачів, які мають кваліфікацію і атестовані в якості тренера, згідно зі стандартами ІМО (Міжнародної морської організації) супроводжують курсантів під час відкритих морських тренувань.

Красиков Владислав ділиться своїми найяскравішими враженнями о тренуваннях на шлюпках, проходженні навчальної тривоги, а також о навчанні з відпрацювання навичок по спуску і управлінню рятувальних шлюпок. Курсант приємно здивований дуже доброзичливим ставленням капітана турецького навчального судна, що надає можливість легко засвоювати знання і спілкуватися з іншими курсантами.

Особлива увага під час занять на судні приділяється лекціям по морській пошуково-рятувальній службі (МПСС), основною метою якої є здійснення заходів по організації пошуку і рятуванні на морі, охорони людського життя. Необхідно відзначити що, за два роки навчання Владислава в стінах рідного вузу, університет дав міцні знання, підкріплені практикою, а також вміле володіння англійською мовою, що є необхідно важливою умовою для будь-якого курсанта під час проходження практики на судні в морській професії.