День посвяти в курсанти НУ «ОМА» 2019

20 вересня 2019 року на плацу університету за адресою: вулиця Дідріхсона, 8, відбудеться церемонія посвяти в курсанти академії курсантів набору 2019 року. У програмі заходу: церемонія посвяти в курсанти набору 2019 року; вручення курсантам студентських квитків, залікових книжок, курсантських значків; фотографування з батьками; презентація нових лабораторій і тренажерів; урочистий марш курсантів; святковий концерт для курсантів, батьків і гостей. Академія буде працювати в режимі дня відкритих дверей для знайомства батьків курсантів та гостей з її матеріально-технічною базою.

На захід запрошені батьки курсантів, керівники Одеської області і міста Одеса, представники Морської адміністрації України, Військово-Морських Сил України, компаній, підприємств та організацій морської індустрії, члени наглядової ради академії.

Програма заходу

9.00-10.00

Академія працює в режимі дня відкритих дверей для знайомства батьків курсантів та гостей з матеріально-технічною базою академії.

10:00 – 10:25

Урочисте шикування курсантів  та церемонія посвяти в курсанти академії курсантів набору 2019 року (плац).

10:30 – 11:10

Вручення курсантам 1 курсу студентських білетів, залікових книжок, курсантських значків, фотографування з батьками.

10:30 – 11:10

Відкриття та презентація нової лабораторії високовольтного обладнання, створеної за фінансової підтримки компаній K-Line і Stargate (2 навчальний корпус, 1 поверх, аудиторія 130).

Презентація нового навігаційного тренажера NT Pro 5000 виробництва компанії Wartsila, встановленого в червні 2019 року за фінансової підтримки компанії MSC (2 навчальний корпус, 2 поверх, аудиторія 230).

11:15 – 11:35

Продовження церемонії, урочистий марш курсантів 1 курсу (плац).

11:45 – 12:30

Святковий концерт (велика актова зала, 2 навчальний корпус, 2 поверх).

12:30 – 16:00