13 вересня Національний університет “Одеська морська академія” відвідали представники судноплавної компанії SeaSpan Ship Management Ltd. з метою проведення презентації, а також відбору для проходження практики на суднах вищезазначеної компанії курсантів НУ “ОМА” 2-х курсів з наступних факультетів: судноводійного, судномеханічного, автоматики, електромеханіки та радіоелектроніки.

SeaSpan Ship Management Ltd. – один зі світових лідерів судновласників контейнерного флоту, що нараховує 100 великотоннажних суден контейнерної місткості від 2500 TEUs до 14000 TEUs. У зв`язку з розширенням компанії, SeaSpan зацікавлена в професійному зростанні моряків від кадета до офіцера. Таким чином, компанія виявила зацікавленність у співпраці з НУ “ОМА”, який гідно себе зарекомендував серед інших морських ВНЗ України.