26 травня у Національному університеті «Одеська морська академія» відбулась презентація модернізованої мультимедійної аудиторії для занять з англійської мови завдяки спонсорській допомозі партнера НУ «ОМА» – компанії Nordic Hamburg Shipmanagement.   

У комп’ютерному мультимедійному класі встановлений програмно-апаратний комплекс – мультимедійний лінгафонний кабінет  NetClassPro, призначений для вивчення іноземних мов. Відмінні особливості системи: наочність, простота в управлінні та ефективність представлення учбового матеріалу. Завдяки системі є можливість: транслювати зображення екрану монітора викладача на монітори студентів; створювати ефект «віртуальної аудиторії», всередені якої групи студентів можуть відповідати на завдання пройденого матеріалу, спільно вести діалог та читати текст; записати лабораторну роботу одночасно на всі студентські робочі місця; вести бесіду з кожним із студентів, одночасно з усіма або з групою; підчас усної роботи в аудіоактивному режимі можна записати роботу окремого студента або парну роботу. У комп’ютерному мультимедійному класі встановлено навчальні програми для усіх спеціальностей, за якими ведеться підготовка в університеті. Навчальні програми дозволяють студентам розвивати 3 види мовної діяльності: читання, аудіювання, письмо.

Особливе значення роботи в мультимедійному комп’ютерному класі має контроль та участь викладача в навчальному процесі. Дана система навчання дозволяє як викладачеві, так і студентам індивідуально підходити до матеріалу для вивчення, з одного боку, та до групового характеру роботи, – з іншого.

Nordic Hamburg Shipmanagement – це судновласна компанія з повним спектром послуг, що зосереджується на розробці морських проектів.