18 лютого в Національному університеті «Одеська морська академія» відбулась зустріч професорсько-викладацького складу та 200 курсантів старших курсів НУ «ОМА», а також кадетів Морехідного коледжу технічного флоту НУ «ОМА» з представниками Департаменту консульської служби МЗС України та ПРМТУ на тему «Попередження залучення моряків до злочинів на морі», а також наглядачі місії ОБСЄ в Україні та компанія Hanza Marine Management.   Мета даного заходу полягала у проведенні інформаційно-профілактичної роботи з курсантами морських навчальних закладів України.

Проект реалізовується Професійною спілкою робітників морського транспорту України спільно з Міністерством закордонних справ України для запобігання залучення моряків – громадян України  – до злочинів на морі, а також для забезпечення права моряків на справедливе ставлення під час кримінальних проваджень в місцях досудового ув’язнення і місцях відбування покарань.

Слухачі заходу продемонстрували високу зацікавленність  наданою інформацією і поставили багато питань з даної проблеми.