4 червня відбулась зустріч директора компанії ASP Crew Management Services Ukraine Ltd, яка є офіційним представником компанії OLDENDORFF в Україні, з ректором Національного університету «Одеська морська академія». Мета заходу полягала у підписанні меморандуму про співробітництво стосовно набору курсантів НУ «ОМА» на практику в OLDENDORFF. На заході були присутні: ректор НУ «ОМА» – Міюсов М.В.,  начальник відділу міжнародних зав’язків університету – Чеснокова М.В. та директор компанії ASP Crew Management Services Ukraine Ltd – Пашегор П.К.

OLDENDORFF – компанія, що є провідним оператором суховантажних суден у світі. Завдяки 4500 співробітникам з 60 країн, 20 офісам, компанія здатна задовольнити потреби клієнтів у великому вантажному транспорті. Спеціалізована команда складається з експертів з обробки вантажів, морських архітекторів, інженерів та капітанів. Можливості компанії дозволяють клієнтам використовувати великі судна на далеких маршрутах, що призводить до економії ресурсів. Віддані своїй справі люди та фінансовий стан компанії дозволяють забезпечити якісними послугами клієнтів.

OLDENDORFF пропонує широкий спектр посад для моряків на своїх вантажних суднах, що працюють по всьому світу. Компанія наймає найкращих моряків та є прекрасним місцем для їх розвитку та кар’єрного зросту.