17-19 лютого співробітники Національного університету «Одеська морська академія»  Захарченко В.М – проректор з науково-педагогічної роботи, Краснощок С.В. – заступник головного бухгалтера та Супрун О.В. – фахівець відділу міжнародних зв’язків відвідали Варшавську школу економіки (м. Варшава, Республіка Польща) та взяли участь у першій координаційній зустрічі партнерів-виконавців проекту Еразмус + «Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів (QuaRSU)».

На зустрічі були присутні партнери-виконавці проекту з Республіки Польща, України, Ірландії, Португалії та Естонії. Також був присутній Віталій Білий – Перший секретар Посольства України в Польщі.

Під час зустрічі всі партнери-виконавці презентували свої навчальні заклади та організації. Протягом другого дня зустрічі було проведено дві навчальні сесії: для розробників методології проекту та фінансових менеджерів.

За результатами координаційної зустрічі було уточнено робочий план реалізації проекту, узгоджено детальний робочий план 1-го року проекту та завдання для кожного партнера.

Проект QuaRSU є проектом структурних реформ у системі вищої освіти України та передбачає впровадження його результатів на національному рівні. Національний університет «Одеська морська академія» є національним координатором проекту в України.