15 березня 2018 року на факультеті морського права і менеджменту відбулося нагородження переможців конкурсу творчих робіт за темами «7 кроків до покращення роботи прокурора» та «7 кроків прокурора назустріч суспільству», проведеного Генеральною прокуратурою України та Міністерством освіти і науки України:

– курсантів 1 курсу спеціальності 081 «Право»: Вовк Анастасії, Купленікової Анастасії, Лохматової Олени. Роботи наших першокурсниць увійшли до 20 найкращих творчих робіт з України.
Нагородження провів начальник Відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Одеської області Кужко Сергій Сергійович у присутності першого проректора НУ «ОМА» Шемякіна О.М. та декана факультету Морського права та менеджменту Савінової Н.А.

Факультет висловлює щиру подяку курсантам та їх керівникові, завідувачу кафедрою адміністративного та кримінального права професору Яровій Л.В.