25-26 березня 2021 р. у Навчально-наукового інституту інженерії НУ «ОМА» відбулася Міжнародна науково-технічна конференція на тему «МОРСЬКИЙ ТА РІЧКОВИЙ ФЛОТ: ЕКСПЛУАТАЦІЯ І РЕМОНТ». На пленарному докладі з привітанням до учасників звернувся  Савчук В.Д. – начальник  науково-дослідної частини. Заслухані: Колегаєв М.О. – директор ННІІ, та Обертюр К.Л. – заступник директора ННІІ  про стан проблем та прогноз готовності ННІ інженерії до впровадження стратегії комерціалізації наукових досліджень. Впродовж проведення конференції було заслухано 82 доповіді з використанням  дистанційних засобів у режимі онлайн розподілених по профільним кафедрам за відповідними робочими секціями. На заключному засіданні конференції були затверджені  звіти керівників секцій та визначені найкращі роботи, які рекомендовані до опублікування у профільному збірнику наукових праць «Суднові Енергетичні установки».