9  липня в Національному університеті “Одеська морська академія” відбувся зустріч-марафон “Ми і море” для всіх бажаючих ознайомитись з Національним університетом «Одеська морська академія». Гості мали можливість  оглянути всі корпуси нашого університету, відвідати тренажерні зали, відчути себе справжнім моряком, поринути у дивовижний світ курсантського життя та відкрити для себе нові можливості найкращих професій. Відвідувачам були надані вичерпні консультації та проведені екскурсії по найцікавішим місцям університету. Також наш університет відвідали випускники минулих років, які із задоволенням приєдналися до екскурсії. Сподіваємось, що зустріч була плідною та ми побачимо наших гостей в якості наших курсантів!