7 липня на базі Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія”  британські та американські інструктори завершили курс лідерства для вищого сержантського і старшинського складу.

Понад 20 українських військовослужбовців Військово-МорськихСил ЗС України ознайомлювалися з військовими практиками армій НАТО, підвищували рівень власної підготовки та налагоджували взаємодію між Збройними Силами України та Північноатлантичного альянсу. Курс проходив у рамках навчання «Сі Бриз-2018».

До практичної частини тренінгу входили вправи на згуртованість команди, здібності до з’єднання ідей колективу, управління, взаєморузуміння та зв’язок між командиром та підлеглим, що було засвоєно на відмінно.