2 липня на базі Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” розпочато черговий курс лідерства для вищого сержантського і старшинського складу під керівництвом інструкторів США та Великої Британії. Захід проходить у рамках проведення українсько-американського навчання “Сі Бриз-2018” і триватиме до 7 липня.
Метою курсу є підвищення рівня підготовки сержантського та старшинського складу відповідно до стандартів передових держав світу, ознайомлення з військовими практиками армій НАТО, налагодження взаємодії між Збройними Силами України та Північноатлантичного альянсу.
Слухачами стали понад 20 військовослужбовців ВМС ЗС України. У рамках заходу для військових моряків запланована конференція щодо оцінки спроможностей сержантського та старшинського складу командної та штабної ланки виконувати функціональні обов’язки.
Варто зазначити, що подібні курси на національному флоті проводяться на постійній основі. Вони сприяють налагодженню взаємодії та досягненню взаємосумісності, допомагають формувати у сержантів та старшин якість командира-лідера, який безпосередньо керує особовим складом, навчає, відповідає за його морально-психологічний стан та готовність до виконання завдань за призначенням.