xrsq4jmttla

8 грудня 2016 р. у Національному університеті «Одеська морська академія» в рамках проведення Всеукраїнського тижня правових знань провідними спеціалістами та викладачами факультету морського права та менеджменту було проведено круглий стіл. Основна тема зустрічі була присвячена Загальній декларації прав людини, обговорювались питання європейських та міжнародних стандартів прав людини, конституційні гарантії прав і законних інтересів громадян України та можливості їх гарантій, розглядались основні стратегії захисту прав членів екіпажа морського судна при проведенні розслідувань аварійних подій на морі.

Основні доповідачі: Бакланова Н.М., к. політ.н., доцент кафедри всесвітньої історії та методології науки (Южноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д.Ушинського), «Європейські стандарти і права людини: український контекст»; Бельо Л.Ю., старший викладач кафедри цивільного і трудового права, «Право на правову допомогу – конституційна гарантія прав і законних інтересів громадян»; Бойко І.С., к.політ.н., доцент кафедри морського права, «Застосування Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації (у справах Грузія проти Росії та Україна проти Росії)»; Валуєва Л.В., к.ю.н., доцент кафедри адміністративного і кримінального права, «Захист права власності людини у Європейському суді»; Єфтєні Н.М., к.політ.н., доцент кафедри цивільного і трудового права «Реалізація прав людини в громадянському суспільстві»; Зоріна О.І., к.ю.н., доцент кафедри адміністративного і кримінального права, «Органи держави та місцевого самоврядування, які здійснюють управління фінансами, у світлі реформи про «децентралізацію»»; Іванова А.В., к.ю.н., доцент кафедри морського права, «Забезпечення та контроль за дотриманням прав українських моряків – обов’язок держави»; Ковбан А.В., к.ю.н., доцент кафедри цивільного і трудового права, «Генеза глобальних прав у міжнародному праві»; Палько В.І., к.ю.н., доцент кафедри цивільного і трудового права, «Правовий статус внутрішньо переміщених осіб»; Ярова Л.В., д.політ.н., професор кафедри адміністративного і кримінального права, «Міжнародні стандарти захисту прав людини».