img_6654_88604618364819 квітня в Національному університеті «Одеська морська академія» відбувся круглий стіл “Ефективність практичної підготовки”, модератором якого був М.В. Міюсов, ректор НУ «ОМА», за участю представників IMO, NI, IMarEST та ін.

Під час заходу обговорювалися наступні теми: підготовка на борту і на березі; навчальні судна; щоденник практики курсантів і оцінка результатів плавальної практики; підготовка на тренажерах та у лабораторіях.

Також була проведена екскурсія університетом та демонстрація тренажерів і лабораторій: навігаційного тренажера TRANSAS NTPro 5000, тренажера для навчання електриків, тренажера машинного відділення компанії Kongsberg Wartsila 12RT-FLEX 82, лабораторії токарних станків.