01112016-201112016-3

З 25 по 27 жовтня 2016 р. в Афінах (Греція) готелі “Hotel Royal Olympic” відбулась конференція з використання тренажерного обладнання компанії Kongsberg Maritime “Kongsberg Simulator User Conference 2016” на тему “The Role of Human Factors in Simulation and Training”.

У конференції взяли участь близько 200 делегатів більш ніж з 29 країн, в тому числі 75 різних компаній і організацій (ВНЗ, підприємств і організацій суднобудівної та нафтогазової промисловості, крюїнгу, класифікаційні об`єднання і тренажерні центри), які використовують обладнання торгової марки Kongsberg.

Організатором конференції виступила норвезька компанія – виробник морських тренажерів Kongsberg Maritime.

Від Національного університету “Одеська морська академія” у конференції взяв участь декан факультету автоматики, к.т.н., доцент Карьянській С.А.

Мета конференції: обмін знаннями, досвідом і виявлення загальних проблем, щодо розробки та використання тренажерів у процесі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців для морського флоту.

Також особлива увага приділялася тому, як викладачі ВНЗ та інструктори тренажерних центрів можуть брати до уваги аспекти людського фактора в процесі навчання, підготовки, підведення підсумків і оцінки знань, з метою підвищення нетехнічних навичок.

В рамках конференції відбулася презентація морських K-Sim тренажерів компанії Kongsberg Maritime, а також були здійснені візити в морські тренажерні центри Ocean Rig Management Inc. і MARIA TSAKOS TCM Academy.