15219550_1350239624995322_5598726984503510941_n

 Конференція крюїнгової компанії Goldenport Odessa Shipmanagement 30 листопада 2016 року Національний університет «Одеська морська академія» взяла участь у конференції крюїнгової компанії Goldenport Odessa Shipmanagement.

Ніколас Коцірас виступив з презентацією про діяльність одеського офісу Goldenport Shipmanagement, про діяльність українських моряків на ринку праці, важливості проходження служби в якості курсанта, а також підвищенні кваліфікації та кар’єрному зростанні. Володимир Кузнєцов, менеджер крюїнгового агенства Oceangold Odessa, презентував нещодавно створену філію компанії Goldenport, що спеціалізується на танкерах.

Александрос Пападжіанополос, представник компанії Goldenport Shipmanagement, виступив з презентацією з питань безпеки та значення навчання із запобігання нещасних випадків. Євген Кузнєцов, менеджер відділу морських перевезень компанії Bureau Veritas в Україні, розповів про підготовку екіпажу та інспекції державного портового контролю.

Павло Свертілов, представник London P&I, розповів про вантажні вимоги, пошкодження портових споруд, аналіз конкретних випадків і запобігання пошкодження суден. Юрій Бучковський, директор центру підготовки моряків “AVANT”, виступив з презентацією про нову конвенції ПДНВ та значення освіти при кар’єрному зростанні.