IV Міжнародна науково-практична конференціія молодих науковців та студентів «Морське право та менеджмент: еволюція та сучасні виклики» відбулася в Національному університеті «Одеська морська академія» 6-7 грудня.

Метою конференції було обговорення актуальних проблем ефективного правового регулювання та менеджменту в сфері використання морегосподарського комплексу та інфраструктури в умовах глобалізації та європейської інтеграції.

Тематичні напрямки конференції:
Блок 1. Морське право: міжнародне морське право; міжнародне приватне морське право; національне морське законодавство.

Блок 2. Морський менеджмент: тенденції розвитку морегосподарського комплексу;
транспортна індустрія в системі глобалізації економіки; Україна і інтеграційні процеси транспорту; Управління інноваційними процесами на транспорті.

Блок 3. Правові та управлінські аспекти розвитку України в умовах євроінтеграції: сучасні напрями ефективного управління розвитком; напрямки розвитку галузей та інститутів права в умовах євроінтеграції.

Блок 4.Гуманістичні проблеми сталого розвитку: філософські, історичні, культурологічні аспекти.

За результатами роботи конференції планується видання збірки тез доповідей учасників.