1-2 квітня на базі економіко-правового факультету Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова та Апеляційного суду Одеської області відбувся ІІІ Всеукраїнський турнір з цивільного права та процесу “PRO ET CONTRA”.

Турнір пройшов у декілька етапів. Перший – заочний, в якому учасникам необхідно було скласти процесуальні документи (позовну заяву й заперечення до неї) за фабулою справи, заснованої на реальних подіях, потім – очний, який був імітацією судового засідання за участю команди Позивача і команди Відповідача.

До складу журі турніру входили викладачі різних юридичних ВНЗ Одеси, адвокати і професійні судді. Від НУ «ОМА» в журі були викладачі кафедри морського права Вишнєвський Валентин Леонідович і Немерцалова Світлана Володимирівна.

Півфінал та фінал пройшли на базі Апеляційного суду Одеської області.

Суддівство в півфінальних раундах і фіналі здійснили професійні судді та автори фабули – доценти ОНУ ім. І.І. Мечникова, адвокати Вікторія Валах та Катерина Кармазіна.

Загалом у цьому році для участі в турнірі зареєструвалося 19 команд з провідних юридичних вищих навчальних закладів Одеси – ОНУ ім. Мечникова, НУ «ОЮА», МВС, МГУ, Харкова і Львова.

Незважаючи на сильну конкуренцію і гідних суперників, переможцем турніру стала команда з нашого ВНЗ!

Команда 208 у складі курсантів 4 курсу ФМПіМ НУ «ОМА» – Долі Ірини та 5 курсу Бикової Оксани зайняла I місце! Вітаємо, університет вами пишається!

img_6199_408x612