18-19 квітня в Національному університеті «Одеська морська академія» відбулась ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Морське право та менеджмент: еволюція та сучасні виклики». Метою конференції було обговорення актуальних проблем ефективного правового регулювання та менеджменту у сфері використання морегосподарського комплексу та інфраструктури, а також інших перспективних напрямів розвитку України в умовах глобалізації та європейської інтеграції.
Під час конференції розглядались наступні теми: морське право, морський менеджмент, правові та управлінські аспекти розвитку України в умовах євроінтеграції, гуманістичні проблеми сталого розвитку.
19 квітня у рамках конференції відбулась відкрита лекція провідних фахівців юридичної фірми «АНК» на тему: «Оподаткування прибутків моряків: практичні аспекти», на якій було розкрито наступні питання: форми оподаткування для моряків в Україні, добровільне пенсійне забезпечення, нововведення валютного регулювання, взаємовідносини моряка і крюїнгової компанії в аспекті оподаткування. У якості лекторів виступили адвокати «АНК»: Кіфак О.М., Карпенко М.І., Пущенська О.А., Коч О.В.
Наприкінці заходу були підбиті підсумки проведеної роботи, відбулось обговорення доповідей та виступів учасників науково-практичної конференції. За результатами роботи планується видання збірки тез доповідей учасників.