Курсанти Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» відвідали корабель гідрографічної розвідки HMS ECHO H87 Королівських Військово-Морських Сил Великої Британії, який перебуває з дружнім візитом у порту Одеса.
Майбутні офіцери ознайомились з повсякденною діяльністю та особливостями служби екіпажу цього унікального корабля та побачили, як працює високотехнологічне спеціальне обладнання, завдяки якому проводяться гідрографічні роботи.
Також командування та екіпаж корабля були запрошені відвідати Інститут Військово-Морських Сил НУ «ОМА», чим скористалися два британські офіцера, які провели для особового складу інституту лекцію на тему «Роль офіцера-лідера у Королівських ВМС».
Офіцери флоту Великобританії розповіли про структуру, мету та розподіл функціональних обов`язків між особовим складом корабля, призначення та використання корабля гідрографічної розвідки, а також поділилися тонкощами успішної організації повсякденної діяльності у флотському колективі.