29-30 червня на базі Національного університету «Одеська морська академія» відбувся форум «Професійні кваліфікації: формування та присвоєння».

Організаторами форуму були Національне агентство кваліфікацій, Федерація роботодавців України, Об’єднання організацій роботодавців Одеської області, Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, Національний університет «Одеська морська академія» (НУ «ОМА»).

У форумі взяли участь голова Національного агентства кваліфікацій Баланюк Ю.В., заступник голови Національного агентства кваліфікацій Ковтунець В.В., голова Об’єднання організацій роботодавців Одеської області Журавель К.П., виконавчий директор Об’єднання організацій роботодавців Одеської області Дубчак І.В., заступник директора Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Абозіна Т.М., ректор Національного університету «Одеська морська академія» Міюсов М.В., проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету «Одеська морська академія» Захарченко В.М. та представники закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти.

Під час форуму, представники бізнесу та освіти обговорили наступні питання: проблеми підготовки фахівців робітничих професій та фахівців з вищою освітою для Одеської області, порядок розроблення і затвердження професійних стандартів, створення кваліфікаційних центрів, проблеми оцінювання результатів навчання для присвоєння професійних кваліфікацій та визнання результатів неформального та інформального навчання.