8 січня відбувся День відкритих дверей в Національному університеті «Одеська морська академія», де абітурієнти та всі бажаючі мали змогу ознайомитись з можливостями отримання вищої освіти в університеті. Гостей зустріли працівники центру довузівської підготовки та рекламно-інформаційного відділу.

Після отримання інформаційних матеріалів гості відвідали музей університету та були запрошені на зустріч з керівництвом.

На питання абітурієнтів відповідало керівництво НУ «ОМА», декани факультетів, представники приймальної комісії НУ «ОМА» та Костін М.О., директор компанії «Uniteam Ukraine», Константинос Панайотідіс, керуючий директор компанії «Crossworld Marine Services LLC-Odessa», Тюпіков Є. Є., директор «СМА Шипс Україна», Маслов С.К., директор компанії «Columbia Shipmanagement Ukraine». Сподіваємося, що ця зустріч була плідною і сьогоднішні абітурієнти стануть курсантами-першокурсниками Національного університету «Одеська морська академія».