20 вересня в Національному університеті “Одеська морська академія” відбувся урочистий захід – День посвяти в курсанти, який є одним з найбільш пам’ятних подій курсантського життя. За традицією, церемонія посвяти – це урочиста клятва, в якій першокурсники обіцяють шанувати статути університету та з гордістю нести звання курсантів. Цей рік не став виключенням – юні курсанти пройшли святковою колоною перед стінами улюбленого вуза.

Зі словами привітання з нагоди свята виступили: ректор НУ “ОМА” – проф. Міюсов М.В.;  1-й заступник командувача ВМС ЗС України – контрадмірал Неїжпапа О.Л.; начальник ЧМУ Державної служби морського та річкового транспорту України – Ревякін О.С., 1-й заступник голови правління УДП – Москаленко О.М., керуючий директор компанії «Stargate Maritime» – кап. Євтимов Андріан.

На заході були присутні представники компаній KLine RoRo and Bulk Ship Management, Stargate Shipmanagement GmbH та Stargate Maritime Ltd з метою участі в урочистій церемонії присвячення в курсанти й відкриття та презентації нової лабораторії високовольтного обладнання, створеної за фінансової підтримки компаній KLine і Stargate. Також відбулась презентація нового навігаційного тренажера NT Pro 5000 виробництва компанії Wartsila, встановленого в червні 2019 року за фінансової підтримки компанії MSC.

Від гостей лунали щирі побажання успіху в навчанні та реалізації своєї мети, гарного настрою та йти тільки вперед. Великою підтримкою для курсантів стала присутність викладачів, батьків, рідних, друзів. Центром культури НУ “ОМА” був організований концерт, на якому виступали курсанти та співробітники університету з нагоди свята.

Через декілька років теперішні першокурсники стануть висококваліфікованими фахівцями, перед якими відкриються широкі простори морів та океанів.