На базі Національного університету “Одеська морська академія” відбулось чергове засідання Виконавчого комітету Міжнародної конференції з тренажерів машинного відділення 21 вересня.

Під час конференції розглядались наступні питання: тенденції та технології, що використовуються в машинному відділенні; системи автономного судна та майбутнє морського тренажеру; віртуальне машинне відділення; вірогідне внесення семінарів та їх дискусій, потенційні основні доповідачі; спонсорство, потенційні нові спонсори та питання відповідності потребам даних спонсорів; вдосконалення та оновлення маркетингової стратегії, а також бази даних контактів і учасників; створення бази даних статей на веб-сайті IMLA-ICERS.

У засіданні Виконавчого комітету взяли участь наступні представники: проф. Такеші Наказава, голова ICERS13; Герардо Рамон Галанг, заступник голови ICERS13; Данді Галанг, директор Морської академії Азії та Тихого океану; проф. Михайло Міюсов, ректор Національного університету “Одеська морська академія”; Амієр Альлі, лектор у Коледжі технічних наук; доц. Кадір Чічек, заступник декана з питань освіти та досліджень у Стамбулі; проф. Стефан Клуї в Морському університеті в Гдині; Стоян Петелін, віце-декан Університету Любляни; доц. Сергій Карьянський, декан факультету автоматики НУ “ОМА”, а також доц. Марина Чеснокова, начальник відділу міжнародних звязків НУ “ОМА”, Олександра Супрун, спеціаліст відділу міжнародних звязків НУ “ОМА”.