2У Національному університеті «Одеська морська академія» пройшла низка заходів у рамках Тижня права.

11 грудня 2018 року відбувся брифінг на тему «Захист прав моряка в Україні та за її межами», який зібрав понад 100 осіб – курсантів, викладачів та гостей академії.

Основним спікером на брифінгу виступив перший заступник голови ПРМТУ Олег Григорюк, який розповів про роль Профспілки в системі захисту трудових прав українських моряків, що працюють на суднах іноземних судновласників. Він також ознайомив учасників брифінгу з роботою ПРМТУ, дав поради як не стати жертвами шахраїв під час працевлаштування, розповів про створення та діяльність Морського інформаційного центру ПРМТУ за підтримки МЗС України, про боротьбу з криміналізацією дій моряків та інші важливі напрямки роботи профспілки.

Продовжила захід радник голови ПРМТУ Юлія Пелих, яка роз’яснила деякі моменти, пов’язані з введенням в Україні воєнного стану. Про роль інститутів громадянського суспільства у захисті прав моряків розповіла завідуюча кафедрою морського права НУ «ОМА» Ольга Савич.