4 жовтня 2019 року в приміщенні Малого актового залу Національного університету «Одеська морська академія» відбулися 21-і звітно-виборчі збори членів Одеського відділення Лондонського Інституту морської техніки, науки і технології в Україні, які були присвячені 75-річчю початку навчальних занять у Національному університеті «Одеська морська академія». Протягом звітного періоду на засіданнях комітету відділення обговорювалися наступні питання:

• прийняття у члени Одеського відділення Інституту морської техніки, науки і технології;

• інформація про заходи й засідання IMarEST;

• робота молодих морських фахівців;

• робота Англійського клубу й бібліотеки;

• теми, програми та результати конференцій і семінарів;

• фінанси відділення за 2018/2019 рр.;

• фінансові витрати, пов’язані з проведенням конференцій;

У звітному 2018-2019 рр. члени Одеського відділення IMarEST в Україні взяли участь у організації, проведенні конференцій та інших заходах, які були присвячені науковим роботам інженерних факультетів Національного університету “Одеська морська академія” та інших установ.

Звіт за посиланням – Завантажити