Співробітництво з фондами, організаціями, науковими установами, інститутами

ImarestІнститут морської інженерії, науки та технологій (IMarEST) – міжнародна професійна і наукова інституція, яка об’єднує фахівців морської інженерії усього світу. IMarEST – це перший інститут, який об’єднав морських інженерів, вчених та технологів в одне міжнародне багатопрофільне професійне співтовариство. IMarEST – найбільша морська інституція такого типу зі світовим членством, що базується у понад 120 країнах, вона є зареєстрованою неприбутковою організацією та забезпечує членство для всіх, від тих, хто прагне стати дипломованим морським інженером або отримати інше професійне визнання, до тих, хто тільки починає кар’єру чи навчання. Інженерні спеціальності академії були акредитовані IMarEST чотири рази, починаючи з 1996 року.

NifМорський інститут Великої Британії є однією із найбільш авторитетних неурядових організацій у світі, що об’єднує морських офіцерів та інших спеціалістів, які працюють у галузі морського судноплавства. Діяльність відділення Інституту, створеного на базі академії, відображається у виданнях Інституту та відділення, в тому числі, у журналах Seaways та Sea Review.

Tkfound Ifeis Usaid