ФАКУЛЬТЕТ АВТОМАТИКИ


Факультет автоматики створений з метою підготовки інженерів-механіків для суден з підвищеним рівнем автоматики, електроніки і комп’ютерним управлінням судновою енергетичною установкою, а також для суден зі скороченим екіпажем і відсутністю на борту електромеханіка.

Базові знання механіки, тепло- і електроенергетики в поєднанні з поглибленою підготовкою по електроніці, теорії управління і комп’ютерним технологіям забезпечують конкурентноздатність нашего випускника.

Можливість виконати два кадетські контракти в провідних судноплавних компаніях готують курсантів до вигідного працевлаштування.

Сучасний рівень професійної підготовки підтверджується підвищеним попитом і швидким кар’єрним ростом курсантів факультету в провідних судноплавних компаніях миру. Посади старших механіків, суперінтендантів, технічних менеджерів і керівників підприємств – це типовий службовий шлях наших випускників.

Високий рівень професійної підготовки випускників забезпечується професорами і доцентами, тісно пов’язаними в своїй науковій діяльності з морським флотом і сучасною технікою. За сорок років свого існування факультетом підготовлено більш ніж дві тисячи фахівців з автоматизації технологічних процесів, які працюють в судноплавних компаніях всього світу.

Адреса, контакти


Наша адреса

  • 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона 13, навчальний корпус №4.

Можна доїхати

  • трамваї № 5, 12, 15, 28;
  • автобуси № 191, 232, 237, 240, 250.
  • маршрутні таксі № 108, 127, 164, 165, 168, 191, 197, 214, 215, 232, 240, 245, 250.

Довідки

Деканат


 

Бондаренко Андрій Володимирович
Бондаренко Андрій ВолодимировичЗаступник декана
<strong>Кар'янський Сергій Анатолійович</strong>
Кар'янський Сергій АнатолійовичДекан факультета
Шейкін Анатолій Іванович
Шейкін Анатолій ІвановичЗаступник декана